Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka. Vysokoškolské vzdělání jsem absolvovala na Univerzitě sv.Cyrila a Metoda v Trnavě na Slovensku. Následně (v r.2004) jsem nastoupila do Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze a započala tak přípravu ke klinicko-psychologické atestaci. V PNB jsem pracovala na různých odděleních, zejména jsem se ale věnovala problematice závislostí. Náplní mé práce byla individuální a skupinová psychoterapie, vedení komunitních a skupinových programů, přednášek a relaxací, také psychodiagnostika. Specializační zkoušku z klinické psychologie jsem absolvovala v r. 2008, následně pak v r. 2009 Funkční specializaci z psychoterapie.

V roce 2010 jsem nastoupila na mateřskou a následně rodičovskou dovolenou, a postupně jsem se stala matkou dvou krásných synů.

Svojí další klinicko-psychologickou a psychoterapeutickou praxi jsem získávala na několika pracovištích: Institut pro výzkum rodiny, Klinicko-psychologická ordinace Příbram, Bílý kruh bezpečí, Centrum duševního zdraví pro Prahu 9, Klinicko-psychologická ordinace Satalice.

Od r.2004 jsem absolvovala množství certifikovaných kurzů, workshopů a výcviků, které přehledně uvádím níže.

Působím také jako lektorka, při lektorování se zabývám problematikou agrese a tématem motivačních rozhovorů.

Součástí mojí práce je také pravidelná supervize a psychohygiena. Mám ráda hudbu a tanec, nové síly čerpám s rodinou na výletech v přírodě.

Jsem členka Asociace klinických psychologů

Moje vzdělání a praxe přehledně – zde